Gdy pojawiają się problemy z wymową, czytaniem, rozumieniem tekstu czy inne wady związane z mową, należy skorzystać z usług logopedy. Logopeda to terapeuta, który dzięki odpowiednio dobranej terapii niweluje wady wymowy, pomaga w przypadkach różnych barier komunikacyjnych, pracuje z dziećmi i młodzieżą, u których zdiagnozowano dysleksję.

Z wszystkich tych usług logopedycznych można skorzystać w Gabinecie Neurologopedycznym Gżegżółka, który posiada swoje siedziby w Krakowie przy ulicach Dunajewskiego 5 oraz Królewskiej 25. Gabinety te oferują pełny pakiet usług związanych z diagnozą, terapią, profilaktyką. W myśl założenia, że najlepszą i najbardziej skuteczną terapią jest łączenie terapii prowadzonej przez różnych specjalistów, Gżegżółka nawiązała współpracę z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Stymulus, która posiada specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki czy integracji sensorycznej.

Dzięki wspólnie prowadzonym działaniom, terapia odnosi sukcesy, a klienci dostają pełną paletę usług. Diagnoza przeprowadzana przez specjalistów obejmuje: ocenę rozwoju mowy oraz zachowań dziecka, a także dobranie odpowiedniej terapii oraz określenie czasu jej trwania. Usługi wykonywane są dla wszystkich grup wiekowych i dostosowywane indywidualnie do każdego klienta.

Wśród zajęć i proponowanych terapii można wyróżnić: kształtowanie nauki czytania, poprawnej wymowy przez obcokrajowców, niwelowanie wad wymowy u dzieci i dorosłych, profilaktyka i terapia dysleksji, terapia zaburzeń i komunikacji i inne.

Specjaliści pracujący w Gabinecie Neurologopedycznym to wykształcona i doświadczona kadra, która z pełnym zaangażowaniem udziela pomocy osobom, które zgłosiły się na zajęcia i terapię.

Aby móc skorzystać z usług gabinetu Gżegżółka, należy zarejestrować się pod numerem telefonu +48 790 654 000, wysłać swoje zgłoszenie przez zamieszczony na stronie internetowej formularz lub zarejestrować się drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres info@gzegzolka.pl. Wszystkie niezbędne informacje podane są na witrynie gzegzolka.pl, a także przekazywane podczas rozmowy telefonicznej.

Address

Our Address:

Gżegżółka Kraków, Królewska 25, 30-040

GPS:

50.07180409999999, 19.92202580000003

Telephone: