W obecnych czasach medycyna naturalna przeżywa swoje odrodzenie. Coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość, jaką kryją w sobie metody naturalne. Dotyczy to także takiej gałęzi medycznej jak dietetyka, która w dzisiejszym świecie również wzbudza dużo zainteresowania. Coraz więcej osób ma problemy z wagą, a także z jej kontrolowanym spadkiem. Metabolizm jest rozchwiany poprzez przyjmowanie pokarmów z wysoką zawartością konserwantów, tłuszczy i węglowodanów. Medycyna naturalna w takich sytuacjach może się okazać ostatnią deską ratunku przed tym, gdy konieczne stanie się wprowadzenie bardziej drastycznych rozwiązań.

Z myślą o tym, aby pomóc osobom zmagających się z prawidłowym żywieniem powstał gabinet Powrót do Natury. Jest to gabinet dietetyczny, w którym pracuje Magdalena Szymańska, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w medycynie naturalnej oraz z certyfikatem opiekuna metody metabolic balance®. Jest to osoba, która już od długiego czasu zajmuje się niesieniem pomocy osobom, które nie radzą sobie z tym, jak ich organizm reaguje i przetwarza pokarmy i czują, że konieczne jest wprowadzenie zmian do żywienia. Dietetyk z gabinetu Powrót do Natury pomoże w opracowaniu odpowiedniego jadłospisu i zapewni odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące żywienia. Dodatkową zaletą tego gabinetu jest też to, że konsultacje są wyceniane wyjątkowo rozsądnie, zatem każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

Jeżeli zatem ktokolwiek jest zainteresowany medycyną naturalną, gabinet Powrót do Natury można bez problemu znaleźć przy ulicy Gertrudy 8/6, 31-047 Kraków. Każdy klient zgłaszający się do tego gabinetu może oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie. Jest to miejsce przystosowane do tego, aby zapewnić, że każdy czuje się tam komfortowo i może omówić swoje problemy żywieniowe i oczekiwania dietetyczne. Szukając dobrego dietetyka, gabinet Powrót do Natury jest najlepszą opcją z możliwych.

Opening Hours

Monday

09.00 – 19.00

Tuesday

09.00 – 19.00

Wednesday

09.00 – 19.00

Thursday

09.00 – 19.00

Friday

09.00 – 19.00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Świętej Gertrudy 8/6, 31-046 Kraków

GPS:

50.057661, 19.9407896

Telephone: