GoRepair – poznaj naszą ofertę

Sprawdzony i profesjonalny serwis pogwarancyjny to miejsce, którego poszukują osoby borykające się z częstymi usterkami sprzętu: laptopów, tabletów czy telefonów. Wiemy o tym, że rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi, a konsumenci szukają punktów, które oferują jakość z najwyższej półki. Właśnie w odpowiedzi na to zdecydowaliśmy się założyć nasz serwis pogwarancyjny GoRepair. To gwarancja nie tylko szybkiej i profesjonalnie wykonanej naprawy, ale także możliwość wygodnego przesłania sprzętu, zlikwidowania usterki w bardzo szybkim tempie i przy jednoczesnym obserwowaniu postępów naszych specjalistów, dzięki usłudze video streamingu.

Czym charakteryzuje się nasza oferta?

Osoby korzystające z naszych usług podkreślają, że cenią sobie serwis GoRepair za trzy rzeczy – bezpieczeństwo, prostotę oraz gwarancję tego, że usterka ponownie nie wystąpi. To dlatego, że nasza usługa door-to-door realizowana jest za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej, która dostarcza sprzęt w nienaruszonym stanie. To także zasługa tego, że działamy jawnie i niczego nie ukrywamy – nie znajdziesz u nas żadnej informacji napisanej drobnym druczkiem. Każdy klient otrzymuje dokładną informację odnośnie tego, kiedy naprawa zostanie zrealizowana. Natomiast prostotę działania zawdzięczamy temu, że formularz można wypełnić w sposób intuicyjny, a odpowiedzi na wiele pytań są już gotowe. Za pewnością stosowanych przez nas rozwiązań stoi użytkowanie jedynie wysokiej jakości sprzętu, a także testowanie urządzeń przed ich wysyłką do klienta. Dodatkowym zabezpieczeniem dla osób, które powierzają nam swój sprzęt, jest także fakt otrzymania gwarancji na to, że problem w ciągu najbliższych 12 miesięcy ponownie się nie pojawi.

Dowiedz się, jak działamy

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nią na stronie internetowej GoRepair.pl lub do kontaktu z nami za pomocą e-maila lub telefonu – z chęcią udzielimy więcej informacji oraz odpowiemy na każde pytanie.

Opening Hours

Monday

9.00 - 17.00

Tuesday

9.00 - 17.00

Wednesday

9.00 - 17.00

Thursday

9.00 - 17.00

Friday

9.00 - 17.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A, Kraków

GPS:

50.00238674113672, 20.02522781558696

Telephone: