Wprowadzając się do nowego, pustego mieszkania, każdy chce jak najszybciej skompletować niezbędne akcesoria do wszystkich pomieszczeń. Najlepiej zakupić je w profesjonalnym sklepie, w którym klient będzie mieć zapewnioną szybką dostawę i łatwy kontakt. Gdzie liczne promocje, rabaty i niskie ceny zachęcą do skorzystania z zaprezentowanej oferty więcej niż jeden raz. Taką firmą jest Lazienkarium.pl.

Jak sama nazwa wskazuje, głównie sprzedaje akcesoria łazienkowe różnych znanych i renomowanych producentów – baterie, umywalki, brodziki, sany, kabiny, galanterię łazienkową, pisuary, wanny czy elementy dekoracyjne. Wybór jest bardzo szeroki (ponad 700 000 produktów!), więc klient może tak dopasować konkretne produkty, aby w jego łazience wszystko współgrało ze sobą nie tylko kolorystycznie, ale i pod względem rozmiaru i kształtu.

Kontaktując się na kilka sposobów: poprzez e-maila, nr telefonu lub specjalny formularz widoczny na bardzo przejrzystej stronie: lazienkarium.pl, może także uzyskać bardzo fachową pomoc merytoryczną oraz dowiedzieć się, że przesyłka będzie w pełni bezpieczna, a transakcja przebiegnie bez żadnych problemów (kurier przywiezie zakup w ciągu 48 godzin).

Sklep oferuje możliwość odbioru zamówionego towaru w 29 miastach Polski. Co więcej, klient ma oczywiście gwarancję zwrotu zakupionego towaru w czasie do dwóch tygodni – w przypadku, kiedy nie będzie mu on z jakiegoś powodu odpowiadał. Należy dodać, że akcesoria łazienkowe to nie jedyny asortyment, jaki można tam znaleźć. Każda osoba, która chce zaprojektować wnętrze mieszkania, tak aby było ono w stu procentach funkcjonalne, znajdzie również liczne akcesoria do kuchni (w tym m.in.: zlewozmywaki, piekarniki czy okapy), produkty do ogrzewania domu (kotły CO, pompy ciepła itp.), a nawet płytki z różnego materiału (m.in. drewnopodobne, ceramiczne), odkurzacze, materace, lampy oraz meble do biura, sypialni i jadalni. Na stronie sklepu są także dostępne liczne porady na temat tego, jak najlepiej urządzić łazienkę.

Opening Hours

Monday

8:00 - 18:00

Tuesday

8:00 - 18:00

Wednesday

8:00 - 18:00

Thursday

8:00 - 18:00

Friday

8:00 - 18:00

Saturday

10:00 - 14:00

Sunday

-

Address

Our Address:

Łazienkarium - Skawina ul. Krakowska 2C 32-050 Skawina

GPS:

49.9750725, 19.8289821

Telephone: