Sklep luminis.pl trudni się sprzedawaniem oświetlenia, ale również doradztwem w tym obszarze. Współdziała z projektantami, aby czerpać inspiracje z pracy profesjonalistów. Luminis.pl proponuje zróżnicowane modele żyrandoli do biur ale również do mieszkań prywatnych – z tego powodu zapewnia zróżnicowane koszty dopasowane do możliwości klienta.

Minimalistyczne lampy designerskie

Strona luminis.pl ma w ofercie kinkiety marki Azzardo. Są to produkty o wysokiej estetyce. Krajowa firma nie różni się propozycji oprawek jak marki europejskie. Intrygujący design zgrywa się świetnie z każdym stylem wnętrza. Minimalizm, która nie przysłania pozostałych części stylizacji, uwypukla główną funkcję oświetlenia, do których należy dawanie światła.

Oświetlenie sklepowe 

W sklepie Luminis można znaleźć także lampy do punktów sprzedaży, które zaintrygują konsumentów uzupełniając najnowszą witrynę. Odpowiednio skomponowane oświetlenie ma zauważalny wpływ na zachowania konsumentów. Spot systemy wpływają na widoczność promocji. Do sklepu warto zakupić dwa rodzaje oświetlenia – zapewniające światło rozproszone oraz punktowe.

Ekskluzywne lampy z Włoch

Strona Luminis oferuje też modele z Włoch. Są one bardzo luksusową opcją dla oczekujących wysokiej jakości. Znalazły się między nimi oświetlenie do jadalni i sypialni. Staną się one doskonałym akcentem w wystroju wnętrza. To bez Znaczenia czy apartament jest utrzymany jest w stylu futurystycznym czy bardziej vintage – wszystko może pomóc uzyskać interesujący rezultat.

Funkcjonalne oświetlenie biurowe

Światło do biura to ogromne wyzwanie. Z pewnością nie dla Luminis. Warto zauważyć, że typ i odcień światła wpływa na umiejętność skupienia na pracy. Produkty z Luminis ułatwią stworzenie idealnego kącika do pracy zarówno w mieszkaniu jak i lokalu firmy. Pracownicy Luminis ułatwią wybór.

Address

Our Address:

ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 11 30-426 Kraków

GPS:

50.01965999999999, 19.9265371

Telephone:
Web: