Luqam już od 16 lat (od 2002 roku) z sukcesem wspiera firmy w ich bieżącym działaniu. Specjaliści tej firmy konsultingowej pokazują, jak optymalizować procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, by jego funkcjonowanie było lepsze i… tańsze. Wiedzą, jak redukować koszty, by nie zaburzyć jakości świadczonych usług czy oferowanych produktów, a nawet poprawić ją. Zaproszenie ekspertów z Luqam do przeprowadzenia audytu oraz zoptymalizowania procesów wewnętrznych to szansa na znaczące polepszenie kondycji organizacji i zadowolenie zarówno właścicieli, jak i kadry zarządzającej oraz pracowników.

Pierwszym etapem działalności Luqam jest postawienie diagnozy. Na podstawie szczegółowego audytu zewnętrznego wskazuje ona te aspekty w danej organizacji, które wymagają modyfikacji i zmiany na lepsze. Ocena aktualnego stanu firmy jest punktem wyjścia dla dalszych działań.

W ramach działań podejmowanych dla swojego klienta, firma konsultingowa Luqam oferuje dedykowane szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, podczas których uczy, jak efektywnie prowadzić firmę i jak wprowadzać w niej niezbędne zmiany. Wśród kursów, w jakich można wziąć udział, znajdują się między innymi: szkolenia z takich metod, jak Six Sigma czy Lean Management, trening umiejętności managerskich i komunikacyjnych, prezentację przydatnych technik i narzędzi i wiele innych, niezbędnych lekcji z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, które wykorzystywać można na co dzień.

Dodatkową ofertą ze strony Luqam są studia podyplomowe na kierunkach unikalnych w skali kraju. Dzięki ich ukończeniu posiądzie się specjalistyczną, fachową wiedzę niemalże gwarantującą sukces w zarządzaniu pod warunkiem umiejętnego wykorzystania jej w praktyce, a tego również uczą wykładowcy na studiach podyplomowych w Luqam. Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu żywnością? Marzysz, by stać się specjalistą w dziedzinie Automotive Quality? A może Twoim celem jest praca na stanowisku Project Managera? Sprawdź dokładnie ofertę Luqam, bo prowadzone przez nią studium jest właśnie dla Ciebie. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej.

Address

Our Address:

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kamieńskiego 47 30-644 Kraków

GPS:

50.027209, 19.963698000000022