Firma M2.jelec jest przedsiębiorstwem oferującym różnego typu usługi wykończeniowe. Współpracuje z różnymi podmiotami – inwestorami, deweloperami oraz właścicielami sklepów – dużych i małych. Również osoby prywatne mogą liczyć na pomoc firmy w przeprowadzeniu gruntownego remontu czy po prostu odświeżeniu mieszkania.

Zatrudnieni w M2.jelec to osoby ze znacznym doświadczeniem w swojej branży. Praktykę zdobywały one, podejmując się licznych realizacji, różniących się od siebie, jeśli mowa o wielkości inwestycji i zakresie realizowanych działań. Bezpieczeństwo zespołu podczas działań (a później inwestora) jest najcenniejszą wartością, a pracownicy do obowiązków podchodzą sumiennie i solidnie.

Przedstawiciele firmy M2j.elec w sposób szczególny troszczą się, żeby zlecone im zadania zamykane były terminowo. Podkreślają tym samym swoje podejście do zleceniodawcy i szacunek dla jego osoby. Ważne wytyczne ustalane są na początku i obejmują sprawy związane z obszarem działań i kosztami inwestycji – wszystko ustalane jest podczas rozmowy i istnieje możliwość przedyskutowania nawet najmniejszych szczegółów, które są ważne dla zleceniodawcy.

Firmie zlecić można prace takie jak: budowanie ścianek działowych, układanie podłóg (drewniane, panele, płytki), montaż podwieszanych sufitów i montowanie elementów elektrycznych takich jak gniazdka, lampy, włączniki i dzwonki. W zakres usług wchodzi podłączanie sprzętu RTV/AGD, klejenie tapet, malowanie ścian itp.

Z przedstawicielami firmy M2.jelec można skontaktować się osobiście – odwiedzając siedzibę przy ul. Smolki w Krakowie. Również można konsultować się z przedstawicielami firmy telefonicznie i mailem (dane podane są na stronie). Osobom, które chcą się upewnić co do jakości wykonania wcześniejszych zleceń, polecamy zajrzeć do zakładki zatytułowanej “realizacje” – można znaleźć w niej fotografie pokazujące efekty realizowanych prac.

Address

Our Address:

Smolki 8/2 30-513 Kraków

GPS:

50.041176, 19.9427113

Telephone:
Web: