Pani Agnieszka Skawińska to dyplomowana specjalistka od psychoterapii, która od wielu lat z powodzeniem niesie wsparcie swoim pacjentom na terenie Krakowa. Zajmuje się przede wszystkim terapią psychodynamiczną i egzystencjalną, nieobce są jej także nurty psychologii transpersonalnej oraz analitycznej. Specjalizacją pani Agnieszki Skawińskiej jest także analiza snów, która służy jej do interpretacji lęków i problemów emocjonalnych pacjentów.

Psychoterapia w Krakowie

Z oferty krakowskiego gabinetu pani Skawińskiej można skorzystać w różnych sytuacjach, które wpływają niekorzystnie na stan psychiczny, utrudniając funkcjonowanie społeczne na co dzień. Wśród pacjentów pani Agnieszki znajdują się między innymi osoby z syndromem DDA, czyli dorosłe dzieci alkoholików; osoby, które cierpią na stany lękowe, apatie; ludzie, którzy doświadczają ataków paniki, depresji, obsesji, manii; wszyscy ci, którym trudno uporać się z traumatycznym wydarzeniem, takim jak śmierć bliskiej osoby, rozwód, ciężka choroba, przebyty wypadek i wiele innych.

Kontakt z doświadczonym terapeutą pomaga im zwalczyć dolegliwości psychiczne, a dobrze dobrana psychoterapia potrafi pozytywnie wpłynąć na kondycję psychiczną pacjenta, znaleźć przez niego sens życia, uporać się z problemami i z samym sobą.

Cena psychoterapii

Indywidualne spotkanie z psychoterapeutą to koszt 120 zł za jedną sesję terapeutyczną, trwającą 50 minut. Liczba spotkań jest uzależniona od indywidualnej sytuacji każdego pacjenta, dlatego precyzowana dopiero po konsultacji ze specjalistą. Taki sam jest koszt konsultacji psychologicznej oraz spotkania, w czasie którego analizowane są sny pacjenta.

Chociaż zrobienie pierwszego kroku i podjęcie decyzji o zapisaniu się na terapię nie należy zwykle do najłatwiejszych, warto rozważyć tę opcję i dać sobie szansę na lepsze życie, więcej spokoju i radości. Pacjenci, którzy skorzystali już z oferty pani Agnieszki Skawińskiej doceniają pomoc, jaką niesie, więc i Ty – jeśli chcesz – możesz dołączyć do grona usatysfakcjonowanych osób.

Address

Our Address:

Mieczysława Karłowicza 17, 33-332 Kraków

GPS:

50.0679615, 19.9215477

Telephone:
Web:

-