Stomatologia „Nad Sudołem” to miejsce, w którym o Twoje zęby zadba specjalista z wieloletnim doświadczeniem, nabytym w kraju i za granicą – lekarz stomatolog Agnieszka Plata, absolwentka Collegium Medicum UJ.

Swoje doświadczenie pani Agnieszka Plata wykorzystuje w swojej codziennej pracy w gabinecie, w którym podejmuje się zarówno skomplikowanych zabiegów, takich jak leczenie kanałowe przeprowadzane z wykorzystaniem mikroskopu, powtórne leczenie kanałowe zębów uprzednio leczonych, jak również zabiegów profilaktycznych i protetycznych. Oferta obejmuje również stomatologię estetyczną – wybielanie zębów przebarwionych, w tym zębów nieżywych.

Pełną ofertę wraz z orientacyjnym cennikiem można znaleźć na stronie internetowej: http://stomatologia.nadsudolem.pl/.

Atutem Stomatologii „Nad Sudołem” jest wysokiej klasy sprzęt. Znajdująca się w gabinecie aparatura: mikroskop stomatologiczny, rentgen pantomograficzny i punktowy, lampa przeznaczona do wybielania zębów, sprzęt endodontyczny i inne niezbędne wyposażenie to sprzęt najwyższej jakości, co usprawnia prowadzenie zabiegów dentystycznych.

Wysokiej klasy aparatura i atrakcyjne ceny to nie wszystko, co może zaoferować Stomatologia „Nad Sudołem”. Przyjazne nastawienie do pacjenta i zrozumienie jego potrzeb i obaw są tu równie ważne, jak stan uzębienia. Pani Agnieszka Plata cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia i chętnie odpowiada na wszelkie pytania pacjentów. W trakcie zabiegów dokłada wszelkich starań, aby nie narażać pacjenta na niepotrzebny ból – leczenie ze znieczuleniem, delikatność i precyzja pozwala na zredukowanie nieprzyjemnych odczuć w trakcie przeprowadzania zabiegu. Właściwe leczenie zębów poprzedzone jest staranną diagnostyką, mającą na celu identyfikację istoty problemu, z którym zgłasza się pacjent.

Gabinet dentystyczny wyróżnia również dogodna lokalizacja – Kraków, Prądnik Biały, ul. Józefa „Grzesiaka Czarnego” 8/U3. Pani Agnieszka Plata przyjmuje od poniedziałku do piątku (pon, śr 10.00 – 13.00; wt, czw, pt 12.00 – 20.00).

Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty: 501 801 861.

Opening Hours

Monday

10:00-13:00

Tuesday

12:00-20:00

Wednesday

10:00-13:00

Thursday

12:00-20:00

Friday

12:00-20:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Józefa „Grzesiaka Czarnego” 8/U3 (dawna ul. Wincentego Danka) , Kraków

GPS:

50.0933465, 19.927018599999997

Telephone:
Email:

-